«Երևան Էքսպո» մասնագիտացված ցուցահանդեսային համալիրում 2014թ. հունիսի 7-9-ը «LOGOS EXPO Center» ընկերությունը կազմակերպեց ութերորդ միջազգային մասնագիտացված ցուցահանդես ''Մանկության Աշխարհ EXPO 2014'', նվիրված Երեխաների պաշտպանության միջազգային օրվան:
Երեք օր, «Երևան Expo» համալիրում տիրում էր տոնական միջավայրը, որտեղ բոլորը կարող էին ընկղմվել մանկության հիանալի աշխարհի մեջ:
«Մանկության աշխարհ EXPO 2014»-ը եզակի միջոցառում է մեր երկրում:
Ավելի քան 70 տեղական և միջազգային ընկերություններ մասնակցեցին ցուցահանդեսին ներկայացնելով մի շարք ապրանքներ և ծառայություններ երեխաների համար՝ հագուստ, կոշիկ, խաղալիքներ, գրենական պիտույքներ և դպրոցական պարագաներ, մանկական սնունդ, հյութեր, քաղցրավենիք, պաղպաղակ, զարգացնող և կրթական խաղեր, ստուդիաներ (արվեստի դպրոցներ), կենտրոններ, ուսումնական ձեռնարկներ, գրքեր և այլն:
Միջոցառմանը մասնակցեց նաև «Տոնուս-Լես» ընկերությունը, ներկայացնելով «Հայնց» ապրանքանիշը: Այս իրադարձությունը ծնողների և երեխաների համար ստեղծեց նոր ընկերներ ձեռք բերելու հնարավորություն, իսկ մեզ թույլ տվեց հերթական անգամ շփվել մեր հաճախորդների հետ և ձեռք բերել նոր ծանոթություններ:

"Мир Детства" EXPO 2014
С 7-го по 9-ое июня 2014 г. компания "LOGOS EXPO Center" в специализированном выставочном комплексе "Ереван Экспо" организовала восьмую международную специализированную выставку "Мир Детства EXPO 2014", приуроченную к международному Дню Защиты Детей.
В течении трех дней "Ереван Экспо" была пропитана атмосферой праздника, где можно было окунуться в удивительный мир детства.
Выставка "Мир Детства EXPO 2014" является уникальным событием года в нашей стране.
Более 70 местных и международных компаний, участвующихся на выставке, представили различные товары и услуги для детей: одежду, обувь, игрушки, канцтовары и школьные принадлежности, питание для новорожденных, соки, сладости, мороженое, развивающие и обучающие игры, студии, центры, учебные пособия, книги, аттракционы и т.д.
expo1expo3В мероприятии приняла участие компания "Тонус-Лес», с брендом Heinz. Это мероприятие стало уникальной возможностью для родителей и детей, а также для нас, еще раз пообщаться с нашими клиентами и найти новых друзей.